Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради

В Україні стрімко зростає кількість нових випадків коронавірусної хвороби.

Щоб не стати частиною статистики, вкрай важливо дотримуватись основних правил безпеки в закладі, пройти вакцинацію працівників https://vaccination.covid19.gov.ua

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав освітян свідомо й виважено підійти до питання вакцинації проти коронавірусу й не зволікати із захистом себе та дітей.

«Новий навчальний рік триває у звичному форматі. Однак чи буде так надалі, залежить від кожного з нас, від дотримання рекомендацій МОЗ, від свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, що нас оточують», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр звернув увагу на те, що залишитися працювати у звичному режимі – наше спільне бажання й наша спільна мета. Одним із ключових шляхів її досягнення було і залишається щеплення від COVID-19. Це запорука не лише роботи закладів освіти в режимі офлайн, а й чи не єдиний спосіб убезпечити освітян від важких наслідків коронавірусу.

«Я вкотре закликаю вчителів свідомо й виважено підійти до питання вакцинації й не зволікати із захистом себе та дітей. Дякую кожному, хто обирає безпеку, хто дбає про свої колективи, колег і всіх інших учасників освітнього процесу», – наголосив Міністр освіти і науки України

Що треба знати про новий коронавірус? (Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом)

Поради для захисту від нової коронавірусної інфекції

Практичні поради для розмов з дітьми, щоб заспокоїти та захистити їх